HakkındaYazgelistir.com , Türkiye'de yazılım geliştirme alanında çalışan veya bu alanda kendini geliştirmek, tartışmak ve bilgilerini paylaşmak isteyenleri bir araya getirmeyi amaçlayan bir oluşumdur.

Yazgeliştir editör ve moderatörleri alanlarında uzman olan kişiler arasından seçilmiştir. Birçoğu Microsoft tarafından RD(Regional Director) ve MVP olarak ( Microsoft Valuable Professional) ödüllendirilmiş olan arkadaşlarımız, sitenin sizlere daha iyi hizmet etmesi için çaba sarfetmektedir.

Yazgeliştir sadece yazılım alanında makale yayınlayan bir site olmayıp, yayınlar hakkında bilgi veren , insan kaynakları alanında şirketlere ve yazılımcılara destek veren ve aynı zamanda yazılımcılar arasında bir ağ kurmayı hedefleyen bir sitedir.

Site; LinkedIn, Twitter ve Facebook başta olmak üzere birçok alanda sosyal medya üzerinden de haber ve bilgi paylaşımında bulunmaktadır.

Yazılım alanında bilgisini ve tecrübesini paylaşmak isteyen tüm arkadaşlar site üzerinden bilgilerini rahatlıkla paylaşabilmektedir.

Bilgi paylaşımında etkin rol alan arkadaşların sitede editör veya moderatör olarak görev alması , bayrağı devralması en önemli görevlerimizdendir.

Sizleri de en kısa zamanda aramızda görmek dileğiyle,

Editörlerimiz

Yazarlarımız

Site içerisinde yazılan tüm makalelerin yazım ve yayınlama hakkı aksi belirtilmediği sürece sadece yazarlara aittir.

v3.0 Geri Bildirim (Feedback) Yazgelistir.Com Ekibi - 2012 - Yazgelistir.com