Yazar Bilgileri

Mahmut Kantar

Gaziantep, 1987 doğumlu olan Mahmut KANTAR 2008 yılında Çukurova Üniversitesi'ni bitirdikten sonra askerlik hizmetini yapmıştır. 2005 den beri .Net Teknolojileri ile ilgilenen Mahmut KANTAR şu anda Gaziantep'te bir Holding bünyesinde Yazılım Uzmanı olarak çalışmaktadır.

   
   
Puan: 4 / 5

Bu componentler olmasa ne yapardık bilmiyorum. Çok zorlanacağımız kesindi. Günümüzdeki programlama geliştirme araçları artık bizlere bu imkânı çokça sağlıyor. Mesela Asp.NET 2,0 la 70den fazla component bizim kullanımımıza sunuldu.

Devamı
Puan: 3 / 5

Bu makalemde sizlere ASP.NET 2,0 ile gelen SiteMapPath nesnesinin kullanımından bahsedeceğim. SiteMapPath web Sitelerimizde site haritaları oluşturmamızı sağlar. Sitemizi ziyaret eden kullanıcıların sitenin neresinde olduklarını görebilmelerini sağlayan site haritaları oldukça kullanışlıdır. Hiç şüphesiz ki gelişmiş internet sitelerin içerisinde pek çok web sayfaları bulunmaktadır. Sitemizi ziyaret eden bir ziyaretçi sayfalar arasında hangi sayfadan hangi sayfaya gittiğini ve hangi sayfayı incelediğini bilmek isteyecektir.

Devamı
   
   
İpucu bulunamadı.

Site içerisinde yazılan tüm makalelerin yazım ve yayınlama hakkı aksi belirtilmediği sürece sadece yazarlara aittir.

v3.0 Geri Bildirim (Feedback) Yazgelistir.Com Ekibi - 2012 - Yazgelistir.com