Yazar Bilgileri

Nezih Tınas

İstanbul Teknik Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanlığı'nda başladığım yazılım geliştirme serüvenime Netron Corporate Solutions'da proje liderliği ve danışmanlık yaparak devam etmekteyim. Office Server'lar üzerine uzmanlık da yapmaktayım, asıl çalışma alanım SharePoint teknolojileridir.

   
   
Puan: 4 / 5

Microsoft Office SharePoint Server 2007 üzerinde olmazsa olmaz bir özellik haline gelmiş olan, eski dostumuz paylaşımlı servislere ( Shared Services ) değiniyor olacağız.

Devamı
Puan: 4 / 5

Bu makalede MOSS 2007 ile gelen içerik tipleri ( Content Types ) üzerine bir uygulama yapacağız.

Devamı
Puan: 3 / 5

Atlas Control Toolkit içerisindeki kontrolleri kullanarak her uygulamada ihtiyaç duyacağınız bir yardım kontrolü yazacağız.

Devamı
Puan: 4 / 5

Active Directory'deki bir kullanıcının yanlışlıkla sinilip tekrar yaratılması sonucu SharePoint Portal Server 2003 üzerindeki eski kullanıcı ile bu yeni kullanıcının eşleştirilmesi işlemini konuşuyor olacağız.

Devamı
Puan: 4 / 5

Active Directory üzerinde, bir kullanıcının logon name'i değiştirildiğinde, aynı zamanda Microsoft SharePoint Portal Server 2003 kullanıcısı olan kişi sıkıntılar yaşamaktadır. Bu sıkıntının nedenleri, sorunun nasıl giderilebildiğini bu makalede konuşuyor olacağız.

Devamı
   
   
İpucu bulunamadı.

Site içerisinde yazılan tüm makalelerin yazım ve yayınlama hakkı aksi belirtilmediği sürece sadece yazarlara aittir.

v3.0 Geri Bildirim (Feedback) Yazgelistir.Com Ekibi - 2012 - Yazgelistir.com