Yazar Bilgileri

Volkan Atasever

Yazılım Dünyasına BASIC ve C/C++ dili üstünde uygulamalar geliştirerek adım atan Volkan daha sonra C# ve VB.NET, Java dilleri ile uygulamalar geliştirmiştir. Haziran 2010 tarihinde Bilgisayar Mühendisi kıyafetini giymiştir. Ineta topluluklarında uzun zaman yazarlık ve editörlük yaptıktan sonra DeveloperMania.Net sitesinin topluluk lideri olmuştur. INETA UG Lead olarak çeşiti çalışmalar yapmaktadır. Yazılım Uzmanlığı ve Danışmanlığı yapmaktadır.Microsoft'un Akademik sitesi MSAkademik.Net de VB.NET editörüdür. Speaker olarak çeşitli üniversite ve eğitim merkezinde seminer vermektedir. Microsoft'un türkiyede sadece 18 kişiye verdiği Sharepoint Server sertifikasını almıştır. Mobil uygulamalar, ASP.NET, MOSS 2007, SQL Server ve Windows geliştirmeleri içeren projelerde görev almaktadır. Bilgisayar ve teknoloji dergilerinde yazarlık yapmaktadır. Şu anda dünyanın en çok satan bilgisayar dergisi PCWorld'de yazmaktadır. Ulusal Akademik Konferanslarda akademik bildiri ve makale yazarak bilime katkıda bulunmaktadır. Çalışmalarına devam etmektedir. Yazılım Dünyası Hakkında benimle yapılan röportaj için: http://developermania.net/developermania/rpt.asp?katID=8

   
   
Puan: 4 / 5

Metotların,Kurucuların ve Operatörlerin aşırı yüklenmesine dair açıklama ve bir windows uygulaması üzerinde açıklanması.

Devamı
Puan: 3 / 5

Resim ve görüntü hayatımızın her alanında her an gerçek günlük yaşantımızda veya sanal ortamlarda rastladığımız ve çağımızda dijital fotoğraf makinesi vb. cihazlarla yanımızda taşıdığımız bir olgu haline geldi. Dijital fotoğraf makinelerinin (Bunun üstünde çok duruyorum gerçekten son zamanlarda satışlarda ülkemizde de bir patlama yaşandı) resimlerinin düzeltilmesi ve görüntü tanıma programlarının bile inanılmaz bir ölçüde gelişmeye devam eden bu paralellikte temelini öğrenmek gerekiyor.

Devamı
Puan: 4 / 5

Bu makalemde sizlere kural dışı durumlardan bahsedeceğim. Gerçekten kolaylıkla her projenizde ve uygulamanızda kullanabileceğiniz çok önemli bir kavram. İstisnai durumlarda olayları kontrol etmenize kontrol altına almamız açısından göz ardı edilmeyecek , edilemeyecek bir konu.

Devamı
   
   

Site içerisinde yazılan tüm makalelerin yazım ve yayınlama hakkı aksi belirtilmediği sürece sadece yazarlara aittir.

v3.0 Geri Bildirim (Feedback) Yazgelistir.Com Ekibi - 2012 - Yazgelistir.com