Yazar Bilgileri

Fatih Coskun

Halen Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisligi bölümü 3.Sınıf ögrencisi olan Fatih Coşkun aynı zamanda Anadolu Üniversitesi Isletme Bölümü 2.sınıfta okumaktadir. 2002 yılından beri bilişim sektöründe çalışmalarda bulunan Coşkun 2004 yılından bu yana yazılım teknolojileri ile ilgili çalişmalar yapmaktadir. Web teknolojileri(ASP.Net,ASP,ASp.Net Ajax,PHP), yazilim gelistirme (Visual Studio.NET, C#.NET,C) ve veri tabanlari (SQL Server 2000 - 2005, MySQL) konularında tecrübe sahibidir. 2008-2009 yılı Microsoft Student Partner görevini hali hazırda sürdürmektedir.. Çeşitli sitelerde video ve makaleleri ile paylaşımlarına devam etmektedir.

   
   
Puan: 3 / 5

Bu makalemizde sizlere c# dilinin 4. Versiyonunda .net Framework 4.0 ve visual studio 2010 ile beraber gelecek olan özellik ve yeniliklerden bahsediyor olacağız.

Devamı
Puan: 4 / 5

Bu makalede metin birleştirme işlemlerinde kullanılan StringBuilder sınıfını inceleyeceğiz. Makalenin sonunda bu sınıfın performans olarak bize kazndırdıklarını küçük bir örnek üzerinde göreceğiz.

Devamı
   
   
İpucu bulunamadı.

Site içerisinde yazılan tüm makalelerin yazım ve yayınlama hakkı aksi belirtilmediği sürece sadece yazarlara aittir.

v3.0 Geri Bildirim (Feedback) Yazgelistir.Com Ekibi - 2012 - Yazgelistir.com