Yazar Bilgileri

Eyüp Altıparmak

6 Mart 1981 Kayseri'de doğdu. 2005 Yılında Doğu Akdeniz Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden mezun oldu. VS.NET kullanmaya ilk defa 2003 yılında küçük bir uygulama ile başlayan yazar 2005 yılında .NET platformunda yazdığı bitirme projesi ile üniversitede, alanında birinci seçildi ve bölüm başkanı tarafından bu projeye birincilik sertifikası verildi. Şu an Ankarada/Bilkent CyberPlaza'da bir yazılım şirkettinde kurumsal ve ticari uygulamalar geliştiriyor.

   
   
Puan: 3 / 5

Herkeze selamlar, bu makalemizde Windows isletim sistemlerinin genelde hepsinde gordugumuz Task Maganer yapisini inceleyecegiz. Task Manager sayesinde o an bilgisayarimizda calisan her programi gorebilir, bellek uzerinde ne kadarlik source kullandigini izleyebiliriz. Bu makale ile visual Vb#.net uygulamasi gelistirerek Frameworkteki Process class larini daha iyi anlamaya calisacagiz.

Devamı
Puan: 4 / 5

Selamlar herkeze bu makale ile VS.NET in Outlook Library'sini kullanarak nasıl mail atabileceğimizi anlatmak istiyorum.

Devamı
Puan: 4 / 5

Selamlar bu makalem ile sizlere DataGrid’deki bir Item’e bağlı olarak DataGrid’imize nasıl resim ekleyebileceğimizi anlatacağım bir örnek ile.

Devamı
Puan: 3 / 5

Herkeze selamlar bu makalem ile sizlere Datagridin rowlarının rengini, gene datagiridimizin rowlarında bulunan bir Item'e bağlı olarak nasıl değiştirebileceğimizi anlatacağım.

Devamı
Puan: 3 / 5

Selamlar bu makale ile sizlere datagrid’in içine nasil checkbox yerlestirecegimizi ve bu checkbox sayesinde nasil istegimiz Rowlari seçebilecegimizi anlatmaya çalisacagim.

Devamı
   
   
İpucu bulunamadı.

Site içerisinde yazılan tüm makalelerin yazım ve yayınlama hakkı aksi belirtilmediği sürece sadece yazarlara aittir.

v3.0 Geri Bildirim (Feedback) Yazgelistir.Com Ekibi - 2012 - Yazgelistir.com