Yazar Bilgileri

Ercan Top

Bilgisayar Mühendisliği mezunu olup yazılım geliştirme uzmanı olarak devam etmektedir. Pascal, C, C++, Java Vb. birçok programlama dilinde kendini geliştirmiş ve çalışmalar yapmıştır. Ayrıca birçok projede .net Teknolojisini kullanmıştır.Özellikle ms crm 3.0 da ve mc crm 4.0 da özelleştirmeler, danışmanlık ve geliştirmeler yapmıştır.

   
   
Puan: 5 / 5

Microsoft'un açık kaynak sitesi olan Codeplex sitesinde bulabileceğiniz MSCRM 4.0 için hazırlanmış MSCRM 4.0 Documentation Generator (Excel Add-in) bir Excel 2007 eklentisidir.

Devamı
Puan: 3 / 5

Merhaba arkadaşlar bugün işinize çok yarayacak bir kod örneği vereceğim. Bugünkü konumuz Reporting service(.rdl) le yapılmış bir raporu pdf çevirmek. Bu işlemi yapmamdaki amaç Blackberry veya benzer bazı PDA’ lerle Ms crm den Reporting service’le  yapılmış bir raporu çektiğimizde bunu göstermeyecektir

Devamı
Puan: 4 / 5

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere google api lerini kullanarak küçük bir google map uygulaması yapacağım. Ayrıca yaptığımız uygulamayı crm de firma varlığına entegre ederek database den enlem ve boylamı çekerek marker aracılığıyla haritada firmanın adresini ayrıntılarıyla göstereceğim. Şimdi uygulamayı yazmayı başlayalım. Öncelikle visual stadio açarak yeni bir web proje açalım ve ismine GoogMapWebSite diyelim.

Devamı
Puan: 5 / 5

Merhaba arkadaşlar bugün tekrar özelleştirmeyle ilgili scriptlere devam edeceğim. Geliştiricilerin işlerine çok yarayacak ve ayrıca hiç zorlanmadan birçok özelleştirmeyi scriptlerle nasıl yapabileceklerini çeşitli örneklerle göstereceğim

Devamı
Puan: 4 / 5

Daha önceki makalede sizlere crm formlarına nasıl javascript yazılacağını göstermiştim. Bu yazımda ise iş hayatında kullanacağımız javascript kod örneklerini vereceğim. Ayrıca yazdığımız kodları nasıl derlendiğine beraber bakacağız.

Devamı
Puan: 4 / 5

Bu yazımda ise ms crm 4.0 özelleştirme olayını anlatacağım, kendi içinde ; ana ekranın, sol alt köşesinde bulunan Settings (ayarlar)bölümünden, customazition(özelleştirmeler) ekranı ile gerçekleştiriliyor.

Devamı
   
   
İpucu bulunamadı.

Site içerisinde yazılan tüm makalelerin yazım ve yayınlama hakkı aksi belirtilmediği sürece sadece yazarlara aittir.

v3.0 Geri Bildirim (Feedback) Yazgelistir.Com Ekibi - 2012 - Yazgelistir.com