Yazar Bilgileri

Cengiz Atilla

Cengiz Atilla 02.11.1984 / İstanbul doğumludur . Nahit Menteşe Endüstri Meslek Lisesi Programcılık bölümünden mezun olmuştur . 2 yıllık Bursa Uludağ Unv Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirmiştir . MCPD ve MCT ünvanlarına sahiptir. atilla@cengizatilla.com cengiz.atilla@hotmail.com www.cengizatilla.com

   
   
Puan: 5 / 5

Bugünkü makalemizde Microsoft Dynamics Crm 2011 içerisindeki ikinci sorgu şeklini inceleyecegiz. Bir önceki makalemde queryexpression nesnesini kullanarak veri getirmiştik. Şimdi aynı işlemi fetch xml yardımı ile yapmaya çalışacağız.

Devamı
Puan: 4 / 5

Bugünkü makalemizde Microsoft Dynamics Crm 2011 ile birlikte gelen yeni bir özellik olan subgrid ( alt ızgara ) özelliğinden bahsedeceğiz.

Devamı
Puan: 3 / 5

Bir önceki makalemizde Microsoft Dynamics Crm 2011 QueryExpression Kullanımı nı incelemiştik. Bugünkü örnegimizde ikinci bir sorgulama şekli olan Retrieve method 'undan bahsedeceğiz

Devamı
Puan: Makaleye puan verilmemiş.

Bugünkü makalemizde Microsoft Dynamics Crm 2011 projemiz içerisindeki herhangi bir entity içerisindeki bilgilere programlamatik olarak sorgu gönderme işlemini inceleyeceğiz

Devamı
Puan: 3 / 5

Bugünkü makalemizde Microsoft Dynamics Crm 2011 içerisindeki bir entity'e pre plug-in yazmasını öğreneceğiz. Plug-in mimarisini Microsoft Dynamics Crm 4.0 mimarisinden bildiginiz gibi iki çeşiti vardır. ( Pre Plugin ve Post Plugin )

Devamı
Puan: 1 / 5

Bugünkü makalemizde Microsoft Dymamics Crm 2011 ile birlikte gelen option sets kavramını inceleyeceğiz.

Devamı
Puan: 3 / 5

Merhaba Arkadaşlar Bugunku makalemizde customization konusunda artık javascript ler ile çalışma yollarını inceleyecegiz.

Devamı
Puan: 3 / 5

Makalemize başlamadan önce flash animasyonumuzu xml dosyamızı ve database imizi ayarlaryalım . Biraz uzun bir makale olucak sıkılmadan okursanız dewamında cok guzel bir haber gösterim kısmımız olucak !

Devamı
Puan: 4 / 5

Makalemiz boyunca oop prensiplerine sadık kalarak bir ürün uygulaması geliştiriceğiz . Uygulamamız içerisinde kullanıcağımız alanlarımızı kendi tarafımızda nesne olarak tasarlayıp o sekilde kullanıcağız . Uygulamanın ilerleyen aşamalarında Binary olarak serileştirme ve okuma işlemlerinede Sql içerisinde Group By deyimlerine ve bir çok önemli noktalara kısaca bakıcağız.

Devamı
Puan: 3 / 5

Makalemiz boyunca Okul database kısmındaki öğrenci tablomuz içerisindeki verilerimizi alıp bu verilerimizi xml olarak belirlediğimiz yere saklayacağız .

Devamı
   
   
İpucu bulunamadı.

Site içerisinde yazılan tüm makalelerin yazım ve yayınlama hakkı aksi belirtilmediği sürece sadece yazarlara aittir.

v3.0 Geri Bildirim (Feedback) Yazgelistir.Com Ekibi - 2012 - Yazgelistir.com