Makale Özeti

Şirketler, Windows Azure Platform ile operasyonlarını istenildiği gibi şekillenebilen, hızlı ve özgürce çalışabilecekleri alt yapı hizmetleri gerçekleştirmektedir. Serisinin bölümü de göç süreçleri ile ilgili bilgiler verilmiştir.

Makale

Günümüzde hızlı değişen iş süreçlerini, izlenmesi ve gerçekleştirilebilmesi amacı ile birçok iş uygulaması kullanılmaktadır. Kullanılan iş uygulamaları, iş süreçlerinin yoğunluğunun artması ile alt yapı gereksinimleri bakımında yetersiz kalmaktadır. Artan alt yapı gereksinimleri sürekli olarak değişim göstermektedir. Değişen gereksinimler, şirketlerin özgürce çalışmalarını engellemektedir.

Şirketler, Windows Azure Platform ile operasyonlarını istenildiği gibi şekillenebilen, hızlı ve özgürce çalışabilecekleri alt yapı hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Windows Azure ile Cloud Computing uygulamalari serisinin bölümü olan "Windows Azure ile Uygulamaları - 4" de uygulama uygulamalarin göç süreçleri ile ilgili bilgiler verilmiştir. 

Eğitim sürecinde, konun daha iyi anlaşilmasi amaci ile uygulama projesi geliştiriyor olacaktir.  Windows Azure ile Cloud Computing uygulamalari egitim serisi ile ilgili olarak, aşagidaki bağlantiyi takip etmenizi önerilmektedir.

Nedir?tv.com /  http://nedirtv.com/etiket/windowsazure

Github / https://github.com/ibrahimatay/WindowsAzure.FunnyApp

Bu yazi ile "Windows Azure ile Cloud Computing Uygulamalari" serisi ile ilgili yeni bir bölüm yayınlamış bulunmaktayım. Konu ile ilgili sorularinizi info@ibrahimatay.org eposta adresine iletebilirsiniz.

 

İbrahim ATAY