Makale Özeti

Günümüzde şirketinizin ne kadar büyük olduğu değil, süreçlere ne kadar hızlı adapte olduğunuz ve cevap verdiğiniz önem kazanmaktadır. Büyümeye çalışan şirketler, artan operasyonları ve yoğunluklarına bağlı olarak özgür çalışabilecekleri sistemlere gereksinim duymaktadır. Şirketler, Windows Azure Platform ile operasyonlarını, istenildiği gibi şekillenebilen, hızlı ve özgürce çalışabilecekleri alt yapı hizmetleri gerçekleştirmektedir. Serisinin bölümün de uygulama geliştirme senaryoları hakkında bilgiler verilmiştir.

Makale

Günümüzde şirketinizin ne kadar büyük olduğu değil, süreçlere ne kadar hızlı adapte olduğunuz ve cevap verdiğiniz önem kazanmaktadır. Büyümeye çalışan şirketler, artan operasyonları ve yoğunluklarına bağlı olarak özgür çalışabilecekleri sistemlere gereksinim duymaktadır.

Şirketler, Windows Azure Platform ile operasyonlarını, istenildiği gibi şekillenebilen, hızlı ve özgürce çalışabilecekleri alt yapı hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Windows Azure ile Cloud Computing uygulamalari serisinin bölümü olan "Windows Azure ile Cloud Computing Uygulamaları - 3" de uygulama geliştirme senaryoları hakkında bilgiler verilmiştir. 

Eğitim sürecinde, konun daha iyi anlaşilmasi amaci ile uygulama projesi geliştiriyor olacaktir.  Windows Azure ile Cloud Computing uygulamalari egitim serisi ile ilgili olarak, aşagidaki bağlantiyi takip etmenizi önerilmektedir.

Nedir?tv.com /  http://nedirtv.com/etiket/windowsazure

Github / https://github.com/ibrahimatay/WindowsAzure.FunnyApp

Bu yazi ile "Windows Azure ile Cloud Computing Uygulamalari" serisi ile ilgili bilgiler vererek, serinin üçüncü bölümü paylaşmış oldum. Konu ile ilgili sorularinizi info@ibrahimatay.org eposta adresine iletebilirsiniz.

 

İbrahim ATAY